Hindistan | Geographika

TURLAR > HINDISTAN 9 tur bulundu

Sırala:
Sayfa Seç:
Sayfa :  1 of 2

Kerala & Sri Lanka Turu

Klasik & standart: (18 gün)

Kerala & Sri Lanka Turu — Klasik (tur tipleri hakkında)

Kerala & Sri Lanka Turu ile Güney Asya’nın egzotik atmosferiyle tanışmaya hazır olun!. Önce Hindistan’ın …

Fiyat: €1749 Photos

Hindistan Goa Turu

Klasik & standart: (15 gün)

Hindistan Goa Turu — Yolo (tur tipleri hakkında)

Hindistan Goa Turu ile Hindistan’ın size sunduğu güzellikler ve renkleri keşfetmeye hazır olun!  Tarihi Delhi sokaklarında baş…

Fiyat: €949 Photos

Hindistan Tekne Turu – National Geographic Maceraları — (tur tipleri hakkında)
Servis      :  Light
Grup        :  24 kişi (max)

Hindista…

Fiyat: €2499 Photos

Klasik Hindistan Turu – National Geographic Maceraları — TUR TİPİ (tur tipleri hakkında)

Servis      :  Yüksek Macera
Grup        :  16 kişi (max)

K…

Fiyat: €999 Photos

Hindistan Safari Turu

Klasik & standart: (14 gün)

Klasik (tur tipleri hakkında) --- Hindistan Safari Turu Hindistan Safari turu ile bambaşka bir Hindistan deneyimine hazır olun! İki hafta boyunca 3 milli parka uğrayıp Hindistan'ın meşhur kaplanlarını ve güzel doğasını yakından göreceksiniz. Ranthambore'dan Bandhavgarh'a, deneyimli rehberler eşliğinde egzotik vahşi yaşamın yanı sıra, meşhur Tac Mahal, Jaipur'un güzel sarayları ve Hindistan'ın özel kültürü Hindistan Safari Turu ile sizi bekliyor olacak! Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir! Farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan 86 adet Hindistan Turu, 254 adet Asya ve Uzakdoğu Turu ve tüm kültür turları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. TUR PROGRAMI 1. Gün: Delhi, Hindistan Delhi’ye varışla Hindistan Safari Turu başlıyor. 2. Gün: Delhi, Hindistan Şehirde bir sabah yürüyüşü ile Planeterra destekli Yeni Delhi Sokak Çocukları Projesine uğruyoruz. Sonrasında baharat pazarı,  Jama Masjid ve Connaught Sarayını ziyaret ediyoruz. 3. - 5. Gün: Bandhavgarh Milli Parkı Hindistan Safari turundaki ilk safari deneyiminin tadını çıkarın! Yemek: 2 kahvaltı. 6. - 7. Gün: Ranthambore Ranthambore Milli Parkında yeni bir safari turu sizi bekliyor. Yemek: 2 kahvaltı. 8. Gün: Tordi Sagar Hindistan Safari Turunda bugün Tordi Sagar köyünde bir oryantasyon yürüyüşü ile etnik tapınakları göreceksiniz. Opsiyonel olarak sabah yürüyüşüne çıkıp köyün etrafındaki kale harabelerini görebilirsiniz. Yemek: 1 akşam yemeği. 9. - 10. Gün: Jaipur Amber Fort ziyareti ve dilediğiniz gibi Jaipur'u keşfetmeksizi bekliyor. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği. 11. Gün: Bharatpur Kültür Mirası sayılan Keoladeo Ghana Milli Parkını cyclo üzerinde gezeceğiz. 12. Gün: Agra Hindistan Safari Turu bugün meşhur Tac Mahal ve Agro Fort ziyaretleri sizi bekliyor. 13. Gün: Delhi Delhi'ye geri dönüp son kez şehirde vakit geçirme imkanı bulacaksınız. 14. Gün: Delhi: Uçuş saatinize göre Hindistan Safari Turu sona eriyor.

Fiyat: €999 Photos
Sırala:
Sayfa seç:
Sayfa :  1 of 2
2 days ago
Bugün Çin 'Köpek Yılı'na girdi! 2018 senesi 1958'den beri görülen ilk köpek Yılı!
Asya astrolojisine göre Köpek Yılı'nda doğanlar iş yerlerinde iletişimleri yüksek, sorumluluk sahibi ve ciddiyetli olacaklarmış. : )

#seyahat #ChineseNewYear #çin https://t.co/teFqBsNPY5
2 days ago
 • 8
 • 1
2 weeks ago
 • 26
 • 1
3 weeks ago
 • 26
 • 0
1 month ago
 • 39
 • 0
1 month ago
 • 34
 • 0
2 months ago
 • 23
 • 1