AVUSTRALYA & PASİFİK | Geographika

TURLAR > AVUSTRALYA & PASİFİK 10 tur bulundu

Sırala:
Sayfa Seç:
Sayfa :  1 of 2

Büyük Avustralya Turu

Yolo: (25 gün)

Büyük Avustralya Turu — Yolo (tur tipleri hakkında)

Büyük Avustralya turu ile 25 gün boyunca gerçek bir Avustralya deneyimi için size inanılmaz bir rota çıkardık! …

Fiyat: €5749 Photos

Avustralya Macera Turu — TUR TİPİ: National Geographic Maceraları(tur tipleri hakkında)
Servis : Yüksek Macera
Grup : 16 kişi (max)

Avustralya Macera Turu ile Avustralya’yı National Geographic uzmanlığında …

Fiyat: €3449 Photos

Yeni Zelanda Keşif Turu – National Geographic Maceraları — TUR TİPİ (tur tipleri hakkında)
Servis      :  Yüksek Macera
Grup        :  16 ki…

Fiyat: €2449 Photos

Papua Yeni Gine Turu, Kokoda Trail

Aktif turlar: (6 gün)

Aktif (tur tipleri hakkında) --- Papua Yeni Gine Turu, Kokoda Trail Ekvator çizgisi ve Avustralya arasında kalan ve 600'den fazla adadan oluşan yemyeşil bir cennet Papua Yeni Gine. 800 kadar yerel dile sahip bölgede, birçok yerel kültürde yaşamaktadır. Sizleri bu renkli coğrafyada yapacağınız Papua Yeni Gine Turu, Kokoda Trail deneyimine çağırıyoruz. Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz. Papua Yeni Gine Turu dışında farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan Pasifik Adaları ve Avustralya turlarımız için linklere tıklayabilir ve farklı kategorilerde, sizi heyecanlandıran macerayı bulabilirsiniz. Yüzlerce turu ve binlerce garanti hareket tarihi için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. TUR PROGRAMI 1. Gün: Kokoda, Papua Yeni Gine İsurava Kokoda istasyonunda buluşarak Papua Yeni Gine Turuna başlıyoruz. Savaş müzesi ve tarihi mekanların olduğu bölgeden başlayarak Kovelo kasabasına ulaşıyoruz. Hoi kasabasınıda geçtikten sonra Kokoda manzarası eşliğinde Isurava'ya ulaşıyoruz. Burası bölgede kutsal sayılmaktadır. 2. Gün: Isurava Templeton Geçidi Alola köyü ve Iora gölünden geçerek, karşımıza çıkan sarp kayalıkları tırmanıyoruz. İnişe geçtiğimizde geceyi geçireceğimiz Templeton Geçidine ulaşmış bulunuyoruz. 3. Gün: Templeton Geçidi – Efogi Papua Yeni Gine Turunun bu gününde Iora gölünden geçerek Kokoda patikasının en yüksek noktası olan Bellamy zirvesine ulaşıyoruz. Zirve manzarasını hafızalarımıza kazıdıktan sonra Kagi köyüne doğru yola çıkıyoruz. Dünyanın en dik yürüyüş rotalarından biri olan yolumuz bizleri Efogi köyüne ulaştırıyor. 4. Gün: Efogi Naoro Kutsal olarak kabul edilen Brigade Tepesine doğru yola çıkıyoruz. İnişte Menari Köyünden geçerek, geceyi geçireceğimiz Naoro köyüne ulaşıyoruz. 5. Gün: Naoro Va'ule gölü Maguli sırtından geçerek Ofi gölünde mola veriyoruz. Ioribaiwa sırtından yolumuza devam ederek Kokoda yolundaki son gecemizi geçireceğimiz Va'ule gölünde yürüyüşün sonuna geliyoruz. 6. Gün: Va'ule Gölü Owers Yürüyüşün son gününde Imıta sırtından Goldie nehrine doğru inişe geçiyoruz ve ödül olarak kendimizi nehrin serin sularına bırakıyoruz. 7. Gün: Dönüş Papua Yeni Gine Turunun sonuna geliyoruz. Uçuş saatinize göre bu doğal güzellikten ayrılıyorsunuz. Tur kodu: GEOMCL2  

Fiyat: €2786 Photos

Tuvalu Turu

Dalış: (5 gün)

Konfor - Özel ilgi (tur tipleri hakkında) --- Tuvalu Turu Pasifik Okyanusu'nda ve ekvator çizgisine yakınlığıyla Polinezya takım adalarından olan Tuvalu; 9 mercan adasından oluşmakta ve dünyanın her köşesinden dalış tutkunlarını adalara çekmektedir. Kumsalları, doğası ve manzarasıyla gerçek bir balayı turu ve tropik tatil cenneti... Size özel bir Tuvalu Turu programına ne dersiniz? Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz. Tuvalu Turu bu otantik deneyimlerden sadece bir tanesi. Tuvalu Turu dışında farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan Pasifik Adaları ve Avustralya turları için linklere tıklayabilir ve farklı kategorilerde, sizi heyecanlandıran macerayı bulabilirsiniz. Yüzlerce turu ve binlerce garanti hareket tarihi için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. TUR PROGRAMI * Size özel oluşturacağımız Tuvalu turu için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Tur kodu: GEOOTL1 HAREKET TARİHLERİ * Bu tur her tarihte düzenlenebilmektedir. Detaylı bilgi için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat: €1500 Photos
Sırala:
Sayfa seç:
Sayfa :  1 of 2
2 days ago
Bugün Çin 'Köpek Yılı'na girdi! 2018 senesi 1958'den beri görülen ilk köpek Yılı!
Asya astrolojisine göre Köpek Yılı'nda doğanlar iş yerlerinde iletişimleri yüksek, sorumluluk sahibi ve ciddiyetli olacaklarmış. : )

#seyahat #ChineseNewYear #çin https://t.co/teFqBsNPY5
2 days ago
 • 8
 • 1
2 weeks ago
 • 26
 • 1
3 weeks ago
 • 26
 • 0
1 month ago
 • 39
 • 0
1 month ago
 • 34
 • 0
2 months ago
 • 23
 • 1