Küba Salsa Turu, Küba Kültür Turu, Küba Turu, Küba Turları

Küba Salsa Turu

Küba, Trinidad

Yolo (tur tipleri hakkında) — Küba Salsa Turu

18-38 yaş grubundaki genç insanlar için hazırlanmış Küba Salsa turu programına hoş geldiniz!

Diğer genç gezginler ile halka karışacağınız, dans pistlerinde salsa kültürüyle tanışacağınız, yerel rom ve puroları deneme şansını yakalayacağınız bir Küba deneyimine hazır olun. Küba Salsa Turu boyunca Karayipler’in güzel atmosferi ile Havana sokaklarında devrimin izlerini takip edin. Kumsallardan berrak denizlere uzanan bir rahatlamanın keyfini çıkarın!

Küba turları, bizimle çok farklı…

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

Küba Salsa Turu dışında farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan 21 adet Küba Turu, 52 adet Karayip Adaları Turu ile 66 adet Orta Amerika Turu, ve tüm kültür turları ile vahşi yaşam ve safari turları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Havana, Küba
Küba Salsa Turu için Havana’ya varıyoruz. Gerçek bir Küba turu deneyimine hoş geldiniz! Yemek: 1 kahvaltı.

2. – 4. Gün: Santa Clara/Trinidad Turu
Santa Clara’da Che anıtı gibi önemli tarihi mekanları görmek için yola çıkıyoruz! Trinidad’a varışta etrafı tanımak için oryantasyon yürüyüşümüzü yapıyoruz. Sonrasındaki salsa dersi sırasında kaptığınız hareketleri akşam Casa de la Trova’daki canlı müzik eğlencelerinde sergilemek size kalıyor! Lokal ailelerle konaklarken Küba’nın yerel ev yapımı lezzetlerinin tadına bakabilecekseniz. Milli parklarda, plajlarda vakit geçirmek, bisiklete binmek gibi başka opsiyonlarda sizleri bekliyor! Yemek: 1 kahvaltı

4. – 6. Gün: Viñales
Şeker pancarı ve tütün tarlalarıyla dolu bu zengin tarım şehrinde puroların ve romların tatma zamanı geldi. Cayo Levisa adasına günübirlik bir geziyle gidiyoruz. Yerel bir aileyle konaklıyoruz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 akşam yemeği.

7. Gün: Havana Turu
Havana’ya giderken yemyeşil Las Terrazas’da duraklayıp güzel manzaranın tadını çıkarıyoruz. Sonrasında Havana’nın eski sokaklarında yürüyüp şehri daha yakından tanıyoruz. Yemek: 1 kahvaltı.

8. Gün: Havana
Küba Salsa Turunun ve unutulmaz hatıraların sonuna geldik. Uçuş saatimize göre Havana’dan ayrılıyoruz. Yemek: 1 kahvaltı.

Tur Kodu: CCCR

Fiyata dahil olan hizmetler

 • 7 kahvaltı, 1 akşam yemeği.
 • 2 gece otel konaklaması, 5 gece yerel aile ile konaklama.
 • Santa Clara’daki tarihi mekanlara ve Che anıtına ziyaret.
 • Salsa dersi.
 • Casa de la Trova gezisi.
 • Günübirlik Cayo Levisa gezisi.
 • Terrazas ziyareti.
 • Deneyimli rehber eşliğinde yapılan geziler.
 • Maksimum 16 kişi, ortalama 10 kişilik küçük grup deneyimi.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

 • Uçuşlar: Uluslararası ve iç hat uçuşları.
 • Transferler: Programda belirtilmeyen tüm transferler.
 • Yemekler: Programda belirtilmeyen tüm yemekler. (Tura dahil olmayan öğünler 175-225 CUC arası tutar).
 • Ekstra Aktiviteler: Programda belirtilmeyen gezi ve etkinlikler.