KÜBA TURU, Küba Bisiklet Turu, Aktif Küba Turları

Küba Bisiklet Turu

Küba, Havana

Aktif – Klasik (tur tipleri hakkında) — Küba Bisiklet Turu

Tatil köylerini bırakın ve Küba’yı bu 8 günlük aktif Küba Bisiklet Turu programı ile keşfedin!

Guaniguanico ve El Rosario dağlık bölgeleri arasında, tepelerin üzerinden bisikletinizle yol alın. Havana sokaklarında kendinizi salsa ritimlerine kaptırın. Güzel karayip manzaralarının sizi etkilemesine izin verin. Tütün tarlaları, hareketli kültürü, keyifli plajları ile Küba’yı, Geographika’nın Küba Bisiklet Turu ile daha da özel kılın!

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

Küba Bisiklet Turu dışında farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan 21 adet Küba Turu, 52 adet Karayip Adaları Turu ile 66 adet Orta Amerika Turu, ve tüm aktif macera turları ile kültür turları ve vahşi yaşam ve safari turları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Havana, Küba
Küba Bisiklet Turu Havana’ya varış ile başlıyor.

2. Gün: Pinar del Río/Viñales
Klasik bir tütün fabrikasına ziyareti de içeren şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Akşam üzeri bisiklet turumuz başlıyor. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

3. Gün: Cayo Jutías/Viñales
Bugün bisikletinizle 50 km civarı yol almaya hazır olun! Cayo Jutías’a ziyaret de günümüze dahildir.Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

4. Gün: La Palma
Jagua Vieja yolundan La Palma’ya bisikletimizle ilerliyoruz. Tahmini yol süresi 28 km’dir. Akşam üzeri Viñales Vadisine geri dönüyoruz.Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

5. Gün: Cueva de los Portales/Las Terrazas Bisiklet turumuzdan önce tarihi Cueva de los Portales ziyaret ediyoruz. Akşam yemeğimnizi yerek bir çiftlik evinde yiyeceğiz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

6. Gün: Las Terrazas/Soroa
Sabah Las Terrazas etrafında bisiklet turumuz başlıyor.Turumuz Soroa’ya doğru devam edecek. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

7. Gün: Havana
Eski ve modern Havana’ya yürüyüş turuna çıkıyoruz. Rom müzesi ziyareti de bugünün aktiviteleri arasıda. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

8. Gün: Havana
Küba Bisiklet Turunun sonuna geliyoruz. Yemek: 1 kahvaltı.

Tur Kodu: CCB

Map of the route for

Fiyata dahil olan hizmetler

  • 7 kahvaltı, 6 öğle yemeği, 6 akşam yemeği.
  • 6 gün boyunca rehberli bisiklet macerası, Pinar del Río’da klasik bir tütün fabrikasına ziyaret, Havana şehir turu.
  • 7 gece otel konaklaması.
  • Klimalı araç, bisiklet.
  • Deneyimli ingilizce rehber ve yerel rehberler
  • Maksimum 15 kişi, ortalama 10 kişilik küçük grup deneyimi.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

  • Uçuşlar: Uluslararası ve iç hat uçuşları.
  • Transferler: Programda belirtilmeyen tüm transferler.
  • Yemekler: Programda belirtilmeyen tüm yemekler. Teknedeki içecekler. (Tura dahil olmayan öğünler yaklaşık 100 – 130 CUC tutar.)
  • Ekstra Aktiviteler: Programda belirtilmeyen gezi ve etkinlikler.