Kenya Turu, Kenya Safari Turu, Kenya Turları, Kenya Safari

Kenya Turu, Yolo

Yolo (tur tipleri hakkında) — Kenya Turu 

Eğer 18-38 yaş grubunda iseniz, Kenya Turu ile Nairobi’de başlayıp Nairobi’de biten bu 6 günlük Kenya Turu ile Kenya’nın vahşi doğasını bütçenize uygun bir şekilde keşfetmeye ne dersiniz? Kameranızın şarjlı olduğundan emin olun. Çünkü buna ihtiyacınız olacak! Masai Mara’nın ovaları boyunca meşhur Büyük Beşlinin izine düşecek ve Lake Nakuru Milli Parkında flamingoları gözlemleyeceksiniz. Yıldızların altında, doğayla iç içe kamp kurup özel aracımızla seyahat edeceğiniz bu turda, su aygırlarına ve yüzlerce kuş türüne ev sahipliği yapan Naivasha Gölünü ekstra aktiviteler ile keşfetmek için bol bol zamanınız olacak. Afrika’nın tam kalbinde yaşayacağınız bu seyahat sizin için unutamayacağınız bir macera olacak. Kenya Turu Yolo tüm gençliği ile sizleri bekliyor!

Geographika ile seyahat etmek bir seyahat acentesi ile “tura katılmak” değildir. Çünkü biz, sizlere en uygun fiyatlarla, grup güvenliğinde kendi otantik deneyiminizi yaşama imkanı sunuyoruz.

Tüm dünyadan yerel hizmet sağlayıcılar ve dünya lideri doğa-macera ve kültür turları operatörü G Adventures Türkiye temsilciliği ile binlerce deneyim ve kalkış tarihi ile dünya senindir!

Kenya Turu Yolo dışında farklı tarih, fiyat ve rota seçenekleri olan 29 adet Kenya Turu, 96 adet Afrika Turu ve tüm vahşi yaşam ve safari turları için seyahat danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

1. Gün: Nairobi, Kenya
Kenya turunda ilk gün grkenden grubumuzla buluşuyoruz ve safari turumuz için Lake Nakuru Milli Parkına doğru yola çıkıyoruz. Rift Vadisinden görebileceğiniz güzel manzaraların tadını çıkarın. Yemek: 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

2. Gün: Nakuru
Nakuru Gölü Milli Parkında safari turuna çıkıyoruz. Rift Vadisin etkileyici manzaraları da bugün Kenya turunda etrafınızı sarmış olacak. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

3. Gün: Loita Tepeleri
Kenya turunda bugün güzel Naivasha Gölünde, flamingoları ve hipopotamları görebileceğiniz bir tekne turu bugün sizi bekliyor. Sonrasında otantik Masai yerleşimine yapacağınız ziyaret ile onların kültür ve geleneklerini yakından tanıma şansına sahip olacaksınız. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

4. – 5. Gün: Masai Mara Rezerve Bölgesi
Günlük safari turlarıyla Büyük Beşlinin peşinden gidip, Kenya’nın vahşi doğasını yakından tanımaya devam ediyoruz. Yemek: 2 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 2 akşam yemeği.

6. Gün: Nairobi
Masai bölgesinden Nairobi’ye dönüyoruz. Kenya turu Nairobi’ye akşam üzeri varışla sona eriyor. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği.

Tur Kodu: DKOA

AFRİKA TURLARI VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
flvvideo